• امام علی (ع): سادَةُ اَهلِ الجَنَّةِ المُخلِصون    (غررالحکم،ص198)

سرور اهل بهشت اهل اخلاص هستند.

مقام معظم رهبری: هرچه مایه اخلاص در کاری که من و شما انجام می دهیم بیشتر باشد، آن کار ارزش بیش تری پیدا می کند. (بیانات در تاریخ14/2/69)

* سیره شهدا : ساعت یک و دو نصفه شب بود. صدای شرشر آب می آمد. توی تاریکی نفهمیدم کی است. یکی پای تانکر نشسته بود و یواش،طوری که کسی بیدار نشود، ظرف ها را می شست.جلوتر رفتم حاجی بود.

(یادگاران/شهید همت/ مریم برادران/ص50)

* حضرت آیت الله مروارید قدّس سرّه نقل می کردند که جوان بودم در خدمت حاج شیخ عباس قمی قدّس سرّه در باغی در حوالی مشهد مهمان بودیم. حاج شیخ عباس بعد از سلام و احوالپرسی شروع به نوشتن کرد. آقا امروز روز تفریح است. فرمود : فکر می کنید من از سهم امام بخورم و عمرم تلف شود!

صاحب باغ گفت : آقا غذاها و میوه ها سهم امام نیست، مال شخصی است شما استراحت کنید.

فرمود: یعنی می گویید یک روز که از سهم امام زمان (عج) نمی خورم. نامردی کنم و برای مولایم کار نکنم؟

(خاطرات قرائتی- بهشتی، ج2، ص41و42)

عبادت به اخلاص نیت نت / وگرنه چه آید زبی مغز پوست؟ (سعدی)

درس اخلاق/اخلاص

درس اخلاق/اخلاص2

درس اخلاق / ارتباط با مؤمنین

درس اخلاق / اخلاص (3)

امام ,اخلاص ,سهم ,آقا ,کار ,روز ,سهم امام ,قدّس سرّه ,از سهم ,حاج شیخ ,شیخ عباس

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مطالب اینترنتی دارالقرآن شهيد محمد احمدي چکنه ravanshenasijadid یادداشت‌های کلنگ همساده پسر آرامش کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد عشق فروش تورهای پوکت تایلند | هتل های پوکت bargrizantek دانلود سرا دانستنی ها